Şirket Profili

Yükseklerdeki Güven Kaynağınız; Alatan

 

2015 yılında kurulan Alatan, güvenilir ve verimli çalışma şekliyle platform sektöründe uzman bir firma haline gelmiştir. İnsani değerleri merkeze alarak, kalite ve yeniliğe yaptığı istikrarlı yatırımlar neticesinde, uluslararası düzeyde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sahip olduğu küresel bir firma olma niteliği ile müşterilerine zaman ve konum fark etmeksizin en iyi şekilde hizmet sağlamayı temin etmektedir.

 

Alatan’ın birincil hedefi Türkiye ve çevre ülkelerde sektörel marketin lideri konumuna gelmektir. Skylift satışının yanı sıra, sözü edilen araçların 1. sınıf yedek parçalarının da satışını gerçekleştiren Alatan, yüksekte güvenli ve verimli çalışmayı esas almaktadır. Makine satış alanında oldukça zengin bir geçmişe sahip olan Alatan’ın ana amaçlarının başında, müşterilerine değer katmak ve memnuniyet seviyesini en üstte tutmak gelmektedir. Alatan, sürdürebilir bir büyüme sağlamak adına öncelikli olarak Türkiye ve çevre ülkelerinde, ardından Avrupa’da, Orta Asya’da ve gelişmekte olan diğer ülkelerdeki müşterilerine güçlü çözümler sağlayıp, küresel bir Türk markası yaratmak arzusu taşımaktadır.

 

Alatan’ın Stratejisini Oluşturan 3 Önemli Yapıtaşı

 

Alatan Takımı: Alatan bünyesinde yer alan kişiler yenilikçilik, mesleki yeti açısından uluslararası standartta olmak, açık görüşlülük gibi özelliklere sahiptir. Sözü edilen niteliklere sahip çalışan profili, Alatan’ı şekillendiren en büyük etmendir.

 

Filo: Alatan filosuna ait araçlar, ihtiyaca mukabil olarak zaman ve konum fark etmeksizin ulaştırılmaktadır. Müşteri taleplerine göre sürekli olarak gelişme kaydeden Alatan filosu zenginliğiyle bulunduğu pazarda söz sahibidir.

 

Müşteri: Alatan, sahip olduğu yapıcı ve çözüm odaklı bakış açısıyla, müşterilerini en üst seviyede memnun etmeyi temel firma politikası olarak benimsemiş bir kuruluştur.