Hakkımızda

Yükseklerdeki Güveniniz; Alatan

Alatan, 2015 yılında kurularak,  araç üstüp platform sektöründe uzmanlaşmış, güvenilir ve verimli olarak çalışan bir firma haline gelmiştir. Devamlı olarak insana, kaliteye ve yeniliğe yatırım yapan firma, uluslararası arenanın da önemli bir sektörel oyuncusu olmayı başardı. Bu uluslararası karakteriyle Alatan, müşterilerine, zaman ve yer fark etmeksizin iyi servisi sağlamayı teklif etmekte.

Highlift kurulduğu günden bugüne,  iş ortaklarına ve kendi çalışanlarına bu önemli konu hakkında eğitimler de vermektedir. Makine ekipman satış alanında çok zengin bir geçmişe sahip olan Alatan’nın ana amaçları arasında, müşterilerine değer katmak ve onlar için vazgeçilmez olmak bulunmakta.

Highlift’ in stratejisini oluşturan önemli yapıtaşları;

Alatan takımı; Alatan çatısı altında çalışan kişiler yenilikçilik, mesleki yeti açısından uluslararası standartta olmak, açık görüşlülük, yetenekli olmak gibi özelliklere sahiptir. Bu özelliklere sahip çalışanlar Highlift’ i şekillendiren en büyük etmendir.

Müşteri ; Alatan birlikte çalışmayı olabildiğince kolaylaştırma yolunda motive olmuş ve bu anlamda müşterilerinin memnuniyetini temel firma politikası olarak benimsemiş  bir firmadır.
iPhone’umdan gönderildi